İpek Wedding Balo ve Davet Salonlarının işletmesini üstlendiği, 1998 yılında hizmete giren ve 2018 yılında İpek Wedding Garden Salonunun katılması ile daha da büyüyen İpek Wedding Garden kapalı ve açık alanları ile düzenlenebilecek her türlü organizasyon için ideal bir mekandır.

 

Düğün, Mezuniyet Balosu, Kokteyl gibi her türlü özel davetleriniz için yılın 365 günü hizmet veren İpek Wedding Garden, hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici Küçükçekmece Göl manzarası ile davetlilerine keyifli anlar yaşatıyor.

 

İpek Wedding Garden yazın göl manzarası eşliğinde günbatımına uzanan bahçesinde, kışın soğuk gecelerde ise Küçükçekmece Gölü ve Şehir manzarası eşliğinde kapalı alanında birbirinden güzel düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

 

İstanbul Küçükçekmece Gölü’nün büyüleyici manzarasına hakim İpek Wedding Garden en unutulmaz davetler ve lansmanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. İpek Wedding Garden, açık hava ve kapalı spor salon organizasyonlarında kokteyl düzeninde 500 oturma düzeninde ise 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Sektöründe yaklaşık 19 yıllık deneyime sahip İpek Wedding Garden, kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.